Wkrętarka do 500 zł

Zamierzasz zakupić wkrętarkę dla siebie? A może szukasz idealnego prezentu dla majsterkowicza? Wkrętarka to bardzo dobry pomysł. Dysponując kwotą 500 zł, będziesz mógł zakupić bardzo dobry produkt. Sprawdź, co znajdziesz w sklepach.

Wkrętarki to urządzenia, które przydają się w każdym domu. Z pewnością jest to produkt niezastąpiony w warsztacie majsterkowicza. Jeżeli jesteś nim lub zamierzasz nabyć wkrętarkę właśnie dla takiej osoby, to masz spory wybór. Producenci oferują wiele ciekawych urządzeń. Co ważne, w przedziale cenowym do 500 zł znajdziesz wkrętarki przeznaczone również dla profesjonalistów.

Czym powinieneś się kierować, wybierając wkrętarkę? Dobrze jest spojrzeć w aktualny ranking. Wkrętarki do 500 zł to dość szeroka gama produktów, które zostały stworzone w parkach produkcyjnych renomowanych producentów takich urządzeń. Poniżej znajdziesz informacje o tym, czym kierować się przy wyborze wkrętarki.

Wkrętarka do 500 zł – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed zakupem wkrętarki nie musisz dokładnie zapoznać się z asortymentem dostępnym na rynku – wystarczy, że określisz parametry, jakie ma mieć urządzenie, które widziałbyś w koszyku zakupowym. Jeżeli chodzi o parametry, skoncentruj się na:

  • Moc – wkrętarki do 500 zł mają najczęściej moc powyżej 500 W, co zapewnia dość szybką pracę. Jeżeli zależy ci na szybkości, powinieneś szczególną uwagę zwrócić na ten parametr.
  • Napięcie – wkrętarki do 500 zł mają najczęściej napięcie nawet do 18 V. Efekt? Urządzenie może pracować niezawodnie przez wiele godzin.
  • Zasilanie – najwygodniejsze są te wkrętarki, które mają wbudowane akumulatory. Niestety, często są one słabej jakości. Wiertarki do 500 zł są wyposażone w akumulatory litowo-jonowe. Zastosowanie takich sprawia, że urządzenia mogą pracować wiele godzin bez konieczności ich ładowania.
  • Moment obrotowy – im wyższy tym, lepiej. Zdecydowane większość wiertarek kosztujących ok. 500 zł może być używana przy twardych materiałach.

Wkrętarka do 500 zł – waga ma znaczenie

Jeżeli chcesz, aby zakupiona wkrętarka była dość lekka, aby manewrowanie nią nie sprawiało większych problemów, to koniecznie musisz zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego akumulatora. W tym przedziale cenowym producenci najczęściej korzystają z dość lekkich i niezawodnych akumulatorów litowo-jonowych.

Aby przenoszenie wkrętarki, która – mimo że ciężka, jest dość delikatnym urządzeniem – nie sprawiało większych problemów, powinieneś zwrócić uwagę, czy producent w zestawie daje również walizkę. W takie przenoszenie wkrętarki nie będzie większym problem.

Popularni producenci wkrętarek

Wkrętarki do 500 zł znajdziesz w ofercie niemal każdego producenta takich urządzeń. To zaś przekłada się na szeroki wybór. Większość urządzeń w tej cenie jest przeznaczona dla profesjonalistów, dlatego też produkcją zajmują się zarówno renomowane firmy, jak i te, które specjalizują się w dostarczaniu na rynek tańszych produktów.

Jakich producentów znajdziesz na rynku? Do najpopularniejszych należy zaliczyć następujące firmy: Makita, Bosch, DeWalt, Black&Decker czy Stanley.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *