Młotowiertarka do 200 – 300 zł

Być może posiadasz już wiertarkę wśród swoich narzędzi. Nie oznacza to jednak, że młotowiertarka nie będzie ci potrzebna. Za pomocą takiego urządzenia szybko będziesz mógł rozkuć lub kuć wybraną powierzchnię. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, nabywając takie urządzenie.

Młotowiertarka do 200–300 zł? Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem właśnie takiego urządzenia, to z pewnością wiesz, że taki sprzęt nie jest dostępny w wersji hobbystycznej. Zakupując młotowiertarka, otrzymasz profesjonalny produkt, który pozwali ci skuć np. ścianę. W przedziale do 300 zł znajdziesz urządzenia, które z powodzeniem poradzą sobie z niejedną ścianą.

Młotowiertarka do 200–300 zł? Kupując taką, zwróć uwagę na:

  • Sposób zasilania – w tym przedziale cenowym znajdziesz wyłącznie młotowiertarki sieciowe. Jeżeli bardzo zależy ci na zakupie akumulatorowej, będziesz musiał zwiększyć budżet o co najmniej 200 zł.
  • Energia udaru – młotowiertarki do 200–300 zł najczęściej są wyposażone w energię udaru do 5 J. W efekcie ich prędkość obrotowa utrzymuje się na poziomie 1000 obr/min.
  • Uchwyt – w młotowiertarkach w tym przedziale cenowym stosuje się uchwyt SDS-plus. Jest to standardowe wyposażenie, dlatego też nie powinieneś spotkać się z urządzeniami wyposażonymi w uchwyt SDS-max.
  • Funkcjonalność urządzenia – młotowiertarki to urządzenia dość ciężkie. Z tego względu musisz zwrócić uwagę na ich budowę i wykończenie. W przeciwnym razie korzystanie z tego urządzenia może być utrudnione. Przeglądając dostępne modele, zwróć uwagę, czy są one wyposażone m.in. w osłonę przeciwpyłową i specjalne wiertła do betonu.
  • Ogranicznik głębokości wiercenia – w przypadku wiertarek ogranicznik jest najczęściej elementem, który producent dodaje do wiertarki. W przypadku młotowiertarki sytuacja wygląda inaczej – tylko niektóre modele są wyposażone w taki element.
  • Kufer (lub walizka) – młotowiertarka do 200–300 zł najczęściej jest sprzedawana w specjalnej walizce, co ułatwia jej przenoszenie. Zwróć uwagę, czy otrzymasz taki produkt, nabywając urządzenie, bo w przeciwnym razie jego transport może być utrudniony.

Ranking – młotowiertarki do 200–300 zł

Młotowiertarka do 200–300 zł? Opinia osób, które zakupiły taki sprzęt, z pewnością jest dla ciebie cenna, skoro zdecydowałeś się powiększyć swoją kolekcję narzędzi właśnie o takie. Poniżej znajdziesz informacje o kilku produktach, na które warto zwrócić uwagę.

  • Młotowiertarka Einhell TH-RH 800 E. To urządzenie o mocy 800 W i udarze o sile 2,5 J. Producent zastosował się wyposażyć produkt w uchwyt SDS-plus i ogranicznik głębokości wiercenia. Nabywając ten produkt, otrzymasz w zestawie dodatkową rękojeść.
  • Młotowiertarka Dedra DED7840. Urządzenie jest zasilane sieciowo i wyposażone w uchwyt typu SDS-plus. Patrząc na parametry urządzenia – energia udaru do 5 J i moc od 1500 W – śmiało można powiedzieć, że zasługuje ono na uznanie. Poza kuciem, za pomocą tego urządzenia będziesz mógł również wiercić z kuciem i wiercić.
  • Młotowiertarka Graphite 58G528. To czterofunkcyjne urządzenie, które posiada moc 900 W i energię udaru na poziomie 3,4 J. W zestawie producent daje m.in. walizkę, uchwyt wiertarski i dodatkowe wiertło.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *